Kainos

Valandinis įkainis:

Valandinis įkainis taikomas pirminei konsultacijai ir teisinėms paslaugoms, kai sunku iš anksto nustatyti darbų apimtis ir būsimas laiko sąnaudas užsakomoms teisinėms paslaugoms suteikti. Valandinis advokato įkainis nuo 50 Eur.

Fiksuotos kainos:

Ieškinio, atsiliepimo parengimas   Nuo 150 Eur iki 400 Eur   
Apeliacinio, kasacinio skundo parengimas   Nuo 200 Eur iki 600 Eur   
Prašymo dėl teismo leidimo, pareiškimo dėl asmens pripažinimo neveiksniu tam tikroje srityje, globos nustatymo parengimas     Nuo 150 Eur iki 260 Eur   
Santuokos nutraukimo dokumentų parengimas Nuo 150 Eur 
Kitų procesinių dokumentų parengimas   Nuo 90 Eur
Raštų, pretenzijų, atsakymų ir kitų ne procesinių dokumentų parengimas Nuo 30 Eur

*Procesinių ir kitų dokumentų (ieškinių, atsiliepimų ir kt.) parengimo kaina priklauso nuo bylos ir teisinio klausimo/ situacijos sudėtingumo.

Kaip akcentuojame ir savo klientams, tinkamai parengta sutartis yra labai svarbi tiek vykdant komercinę veiklą, tiek ir sudarant kasdienius sandorius. Gaila, kad dažnai tuo įsitikinama tik susidūrus su netinkamu sutarties vykdymu ar kilus nesutarimams tarp sutarties šalių, kuomet sutartis jau pasirašyta ir sunku kažką pakeisti, o klientams belieka tik gailėtis. Nepalankios, neapgalvotos ir neaiškios sutarties sąlygos lemia tai, kad ginčas užtrunka ilgai, problemos sprendimas brangiai kainuoja, o dažnai ginčas persikelia ir į teismą. Gerai parengta sutartis bent iš dalies padeda išvengti galimų ginčų ir jų perkėlimo į teismą, leidžia pagreitinti ginčų sprendimą, apsidrausti nuo tam tikrų rizikų, todėl į sutarties parengimą verta investuoti.

Sutarties parengimas  (priklauso nuo sutarties sudėtingumo) Nuo 100 Eur iki 300 Eur   
Sutarties peržiūrėjimas, įvertinimas, pastabų pateikimas  (priklauso nuo sutarties apimties ir sudėtingumo)   Nuo 50 Eur

*Tiksli fiksuota teisinių paslaugų kaina bus nurodoma advokatui susipažinus su Jūsų situacija. Dėl lentelėse nenurodytų teisinių paslaugų fiksuotos kainos teirautis advokatų kontoros nurodytais kontaktais. Teisinių paslaugų baudžiamosios teisės klausimais neteikiame.

Abonentinis, sėkmės mokestis ir kitos galimybės

Jei mūsų nurodyti įkainiai Jums per dideli, tačiau reikalingos teisinės paslaugos, visada esame linkę ieškoti situacijos sprendimo. Nuolatinio pobūdžio teisinėms paslaugoms, kas ypač aktualu įmonėms, galime pasiūlyti abonentinį mokestį, kuris leistų sumažinti valandinį įkainį. Taip pat, atsižvelgiant į konkrečią situaciją, galime pasiūlyti apmokėjimą tik bylos laimėjimo atveju (sėkmės mokestį) ar ieškoti kitų galimybių.

*Advokatų kontora pasilieką teisę atnaujinti ir keisti nurodomus įkainius, todėl dėl šiuo metu taikomų įkainių Jūsų klausimo sprendimui visada prašome teirautis advokatų kontoroje el. paštu info@masaitiene.lt arba tel. +37067684813 .

Share Button