SKOLOS – KREDITAS – NEGRĄŽINTA PASKOLA

Laiku negrąžinus vartojimo kredito ar kitokio pobūdžio paskolos, galime atsidurti teisme, kur mums pareiškiamas reikalavimas dėl tokios skolos priteisimo. Nors mūsų pareiga grąžinti pasiskolintus pinigus dažniausiai neginčytina, kartu su pinigų grąžinimu gali būti pareiškiami reikalavimai dėl delspinigių, palūkanų ar išlaidų priteisimo.

Jei šios sumos didelės, tikslinga pasitarti su advokatu, kuris padės Jums įvertinti, ar tokie kreditoriaus reikalavimai pagrįsti. Pasitaiko atvejų, kai kreditoriai reikalauja perteklinių sumų, nuo kurių skolininkas, žinodamas savo teises, gali apsiginti. Civilinėse bylose neretai pavyksta sudaryti taikų susitarimą tais atvejais, kai skolininkas gina savo teises, įvertina reikalavimus, pateikia pasiūlymą kreditoriui. Toks taikus susitarimas naudingas abiems šalims, o ypač skolininkui, kurį gali užgriūti didelė skolų našta.

Ne vienoje byloje mums pavyko padėti savo klientams rasti taikų sprendimą su kreditoriumi ir palengvinti skolų naštą. Teikiame konsultacijas, vedame derybas, rengiame atsiliepimus, apeliacinius skundus, atstovaujame teisme.

Share Button